Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest

Grać
Chcesz wcielić się w rolę raidera grobowców, znaleźć skarby i przeżyć ekscytującą przygodę? W takim razie otwórz slot Gonzo's Quest!

Gonzo's Quest oferuje użytkownikom 95% współczynnik zwrotu dla gracza, 20 stałych linii wypłat i średni współczynnik zmienności.

Ten tematyczny automat z pewnością nie pozostawi obojętnym graczy kasyna Play Bison.

Interfejs

Od pierwszych sekund Gonzo's Quest przenosi użytkowników w świat przygody. Duży statek spotyka graczy na wygaszaczu ekranu. Jako tło twórcy wybrali obraz ściany starożytnego zamku Majów.

Bębny zajmują ponad połowę powierzchni ekranu. Nad nimi, w lewym rogu, znajduje się znak z nazwą slotu, a po prawej - wskaźniki mnożnika. Na dole znajdują się monitory do wyświetlania finansów i przyciski sterujące. Aby wiedzieć, jak prawidłowo grać na automatach, musisz zapoznać się z głównymi cechami automatów do gry. Poniżej opowiemy o zmienności, procencie zwrotu i symbolach automatu Gonzo's Quest.

Symbole

Symbole Gonzo's Quest są wykonane w tym samym stylu i ściśle odpowiadają ogólnej tematyce oprogramowania. W sumie można zobaczyć różne starożytne maski, których nazwy wciąż nie są nikomu znane.

Zakłady i wypłaty

Użytkownicy mogą samodzielnie ustawić koszt obrotu. Najważniejsze jest to, że kwota powinna mieścić się w przedziale 20-2 000 kredytów.

Początkowe wygrane zależą tylko od zebranej kombinacji i wahają się od 3 do 2500 kredytów. Jednak! Wiele zależy od mnożnika wskazanego nad bębnami. Każda opcja zmienna ma swój własny mnożnik. Minimalny wynosi x3, a maksymalny x15.

Wpływają one również na ostateczną kwotę:

  • Wild. Zastępuje wszystkie znaki na bębnach.
  • Darmowy spadek. Zapewnia do 10 dodatkowych darmowych obrotów.

Niestety Gonzo's Quest nie posiada jackpota.

X
🚀 Grać 💎 Bonus