Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gladiator

Grać
Kto nie oglądał kultowych filmów Troja, 300 Spartan i Gladiator? Teraz gracze Play Bison kasyno mają okazję spróbować swoich sił w roli prawdziwego starożytnego wojownika na automatach. Wśród nich znajduje się gra hazardowa Gladiator.

Konsola do gry jest swoistym dodatkiem do kultowego filmu Gladiator. Slot posiada 25 zmiennych linii wypłat, średni współczynnik zmienności oraz RTP na poziomie około 96%.

Interfejs

Jako tło slotu Gladiator twórcy wybrali obraz słynnej areny. Bębny zajmują większość ekranu. Przyciski sterujące znajdują się na górze i po prawej stronie. Na dole znajdują się monitory wyświetlające sytuację finansową.

Symbole

Znaki są wykonane w ścisłej zgodności z ogólnym tematem rozgrywki. W sumie znajdziemy tu: talię kart (9-Ace), a także słynnych bohaterów filmu Gladiator. Co ciekawe, gra posiada symbol bonusowy w postaci hełmu, a także scatter - Koloseum.

Zakłady i wypłaty

Gladiator oferuje użytkownikom 25 zmiennych linii wypłat, średni współczynnik zmienności i około 96% zwrotu dla użytkownika. Czyni to automat bardzo atrakcyjnym pod względem finansowym. Kwota obrotu jest zmienna. Za jeden obrót trzeba zapłacić od 1 do 2 500 PLN. Wygrane nie zależą od liczby linii ani kosztu obrotu. "Zarobki są stałe i wahają się od 8 do 5,000 kredytów. Możesz dowiedzieć się, czy możliwe jest wygranie maksymalnej kwoty na automatach na naszej stronie internetowej.

Możesz jednak dodatkowo zwiększyć swój zysk za pomocą:

  1. Gry bonusowej. Pojawia się ona po zwycięskiej kombinacji i polega na odgadnięciu koloru kart. Każda poprawna odpowiedź podwaja stawkę.
  2. Scatter. Przynosi zwielokrotnienie zakładu.
  3. Symbol bonusu. Zapewnia darmowe obroty i mnożnik do x8.

Należy zauważyć, że Gladiator nie posiada jackpota.

X
🚀 Grać 💎 Bonus