Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Barman

Grać
Kolejnym interesującym automatem wideo od PlayBison z 5 bębnami i 20 liniami wypłat jest Crazy BARMAN. Gracze mają okazję odwiedzić kasyno premium z wyjątkowym wnętrzem i luksusową atmosferą. Fascynująca podróż z możliwością spróbowania szczęścia i uzupełnienia kieszeni rozpoczyna się przy barze, gdzie czeka na ciebie barman!

Jak poprawnie grać w Crazy BARMAN?

Na początku musisz zdecydować o liczbie aktywnych linii, która może wynosić od 1 do 20. Stawiając zakład, pamiętaj, że liczba aktywnych linii, zakład na linię i nominał kredytu w grze wpływają na prawdopodobieństwo wygranej w slocie. Możesz uczynić grę bardziej interesującą, okresowo zmieniając te parametry. Ponadto w trakcie gry gracz może wyświetlić informacje o zasadach gry i zwycięskich kombinacjach, naciskając przycisk "i".

Symbole scatter i wild automatu wideo "Crazy BARMAN"

Symbolem scatter w grze jest "BAR". Aby zdobyć wygraną scatter, gracz musi zebrać 2 lub więcej symboli "BAR" na bębnach. Nie muszą one jednak znajdować się na tej samej aktywnej linii. Dozwolone jest również pojawienie się na dowolnym z pięciu istniejących bębnów.

Dzikim symbolem w slocie wideo jest "BEER GALVE", który może zastąpić dowolny symbol z wyjątkiem "BAR". Jeśli "BEER GALLON" pojawi się na jednej z aktywnych linii, gracz otrzymuje podwojenie wygranej kwoty.

Warunki, w których można otrzymać wygrane za kombinacje:

  • wygrane są przyznawane tylko wtedy, gdy identyczne symbole pojawią się na ekranie od lewej krawędzi i zostaną umieszczone na bębnie od lewej do prawej;
  • tylko jeśli kombinacja znajduje się na płatnych liniach wypłat, gracz otrzymuje wygraną;
  • gdy na ekranie pojawi się kilka zwycięskich kombinacji, wypłacana jest tylko najwyższa z nich;
  • wygrane liniowe i wygrane scatter są sumowane.

Gracze Crazy BARMAN mają możliwość zwiększenia wygranych, które padły w wyniku pełnego zakręcenia bębnami. Po kliknięciu przycisku "Ryzyko" otwiera się okno z dodatkową grą ryzyka, w której należy wybrać prawidłowy kolor lub kolor otwieranej karty. Jeśli gracz odgadnie kolor (czerwony lub czarny), jego wygrana zostanie podwojona. Jeśli uda się odgadnąć kolor, kwota wzrasta 4-krotnie. Następnie gracz decyduje, czy nadal próbować szczęścia, czy odebrać wygraną. W przypadku nieudanego wyboru cała początkowa kwota zostaje spalona, a gracz powraca do bębna początkowego.

Każdy gracz automatu wideo Crazy BARMAN może otrzymać bonus. Jeśli na ekranie pojawią się 3 lub więcej symboli "BAR", gracz otrzyma 15 darmowych obrotów. Po ponownym zebraniu kombinacji scatter w grze darmowej, bonus jest dodawany do już wykorzystanych. Wszystkie kwoty otrzymane podczas gry bonusowej są automatycznie mnożone przez 3.

Wnioski.

Slot wideo Crazy BARMAN robi wszystko, aby czas spędzony z nami był przyjemnością. Czas wczuć się w ekscytującą atmosferę gry i spróbować szczęścia.

X
🚀 Grać 💎 Bonus