Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra

Grać
Zanurz się w świecie przygód, starożytnego egipskiego królestwa, piramid, rozwiązywania tajemnic i niesamowitych skarbów dzięki automatowi Book of Ra.

Tematyczne automaty online, w tym ten slot, z pewnością nie pozostawią nikogo obojętnym na graczy w kasynie Play Bison.

Book of Ra może zadowolić cię dziewięcioma zmiennymi liniami wypłat, ponad 95-procentowym współczynnikiem zwrotu dla gracza i średnią zmiennością.

Interfejs

Od momentu uruchomienia slotu Book of Ra klienci są przenoszeni do starożytnego Egiptu, który mieni się w promieniach zachodzącego słońca. Głównym obrazem jest świątynia z różnymi inskrypcjami i piramidami zamienionymi w cienie.

Bębny zajmują ponad połowę powierzchni ekranu. Duży napis z nazwą gry unosi się nad nimi w formie skrzydeł. Przyciski sterowania i paski kredytów znajdują się na dole.

Symbole

Wszystkie ikony Book of Ra są wykonane w tym samym stylu i jak najdokładniej oddają ogólną atmosferę slotu. Można tu częściowo zobaczyć talię kart, różne złote statuetki, głównych bohaterów i symbole bonusowe.

Zakłady i wypłaty

Od 1 do 900 kredytów - tyle klienci muszą zapłacić za każdy obrót bębnami.

Aby poznać wysokość początkowej wygranej, należy porównać koszt obrotu i uzyskaną kombinację. Minimalne i maksymalne "zarobki" wynoszą tutaj odpowiednio 5 i 500 000.

Book of Ra ma jeden symbol bonusowy - scatter. Aktywuje on 10 darmowych spinów z mnożnikiem x3 za każdą wygraną.

Niestety w grze Book of Ra nie ma jackpota ani rund bonusowych.

X
🚀 Grać 💎 Bonus